?לנוע עם נעה - איך זה התחיל

דרכי בתחום התנועה החלה בילדותי, במסגרת ”הפועל נס-ציונה“, כמתעמלת קרקע ומכשירים והתעמלות אומנותית. מאוחר יותר עסקתי בהדרכה בתחומים אלה, לאחר שהוסמכתי כמדריכת התעמלות קרקע ומכשירים וכן כמדריכת התעמלות אומנותית על ידי מכון וינגייט. 

בצבא גם עסקתי בהדרכה, של בני-נוער, בעיקר של עולים מאתיופיה ומרוסיה.


כשהשתחררתי מהצבא, פניתי ללימודי התזונה הקלינית (B.Sc.Nutr) והגנטיקה (M.Sc.Agr) באוניברסיטה העברית. במהלך לימודיי האקדמאים, שהיו מעניינים ומאתגרים, ושנתנו לי בסיס טוב ומעמיק להבנת האנטומיה והפיזיולוגיה של גוף האדם, חשתי כי לא אצליח לבטא בתחומים אלה את מלוא כישוריי ונטיותיי האומנותיות, ולכן כבר בסיומם, פניתי ללימודי-המחול באקדמיה למוסיקה ומחול על שם רובין בירושליים (B.Dance). עסקתי כמורה לבלט קלאסי של להקות-מחול במסגרות פרטיות, וכן כמורה לבלט של נבחרת ההתעמלות האומנותית בנס-ציונה.

התעניינותי בעולם התנועה השיקומית וכן בהוראת אנשים בוגרים הביאה אותי לעולם הפילאטיס. תירגלתי פילאטיס מספר שנים, ולאחר שחוויתי את יעילות השיטה, פניתי ללימודי-ההסמכה להדרכת-פילאטיס מזרן ומכשירים, ב"מרכז הישראלי לפילאטיס" בבעלותו של דרור רז בנווה-צדק ת"א (2006).

מאז, רכשתי הסמכות נוספות, וכיום אני גם מורה לאשטנגה-יוגה, ויניאסה-יוגה וג'יירוקינסיס.

בסוף שנת 2018 החלטתי לפתוח מקום משל עצמי הנקרא "בַּיִת לנוע" - מרחב לשיעורים פרטיים, שבו אני מעבירה שיעורי פילאטיס מזרן ומכשירים ויוגה, באופן יחידני ואישי. בנוסף, מלמדת נשים מחול ג'אז-מודרני, במסגרת שיעור קבוצתי ברחובות.